ارسال اس ام اس

332 ارسال اس ام اس

معرفی امکانات سامانه پیام کوتاه 

ارسال پیامک به صورت تکی

 ابزار ارسال سریع برای فرستادن پیامک در لحظه به یک مخاطب به کار می رود .در این ابزار کاربر می تواند مخاطب پیام خود را انتخاب نماید.حتی شما می توانید متن ارسالی را به صورت تست بر روی گوشی موبایل خود مشاهده نمایید . این قابلیت می تواند گزینه ای مناسب برای کمک به تحقق اهداف بازاریابی تک به تک باشد.

ارسال پیامک گروهی

سامانه ارسال پیام کوتاه شرکت پویا پیام امکان فرستادن آنی پیامک به چند مخاطب از میان گروههای درج شده در دفترچه تلفن را به کاربر می دهد که با قرار دادن شماره مخاطبان در دفترچه تلفن پیام رسان می توانید مخاطبان خود را در گروههای مختلف طبقه بندی نمایید و در مواقع نیاز تنها با چند کلیک به آنها پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک پویا

 از ابزارهای سامانه ارسال اس ام اس شرکت پویا پیام، به این منظور که تنظیم متن پیامک و ارسال اس ام اس از طرف شما فقط یکبار صورت می گیرد ولی به تعداد شماره های موجود در آن گروه ، متن پیامک به صورت خودکار تنظیم و برای هر شخص با نام خودش ارسال می گردد.

ارسال اس ام اس پیشرفته

در پرتال پیامک کوتاه پویا پیام ، این امکان وجود دارد که بتوان به تعدادی از شماره های یک گروه پیامک ارسال نمود. به عنوان مثال می توان به یک گروه در دفترچه تلفن که تعداد ۵۰۰۰ شماره در آن وجود دارد، صرفا به ۱۰۰۰ شماره اول پیامک ارسال نموده و یا مخاطبینی خاص از گروههای مختلف را تفکیک نموده و پیامک دلخواه خود را ارسال نمایید .

ارسال اس ام اس از فایل اکسل

با استفاده از این امکان در پرتال پیام رسان شرکت پویا پیام ، شما می توانید به فایل اکسل دلخواه خود ، ارسال اس ام اس انجام دهید . فایل اکسلی را در نظر بگیرید که دارای دو ستون باشد ؛ یک ستون متن و یک ستون شماره-شماره ها و متن ها نیز می توانند متفاوت باشند-به این صورت که شما می توانید به شماره های متفاوت، متون متفاوتی را ارسال نمایید.

cheap advair diskus online advair diskus 250/50 for sale buy Flonase
buy amoxil no prescription amoxil reviews generic name for amoxil
buy amoxicillin capsules 500mg
16 dec 2013 … in female general health pharmacy hydroxyzine buy atarax online
Learn about the prescription medication Atarax (Hydroxyzine Hydrochloride), drug uses, dosage, side effects, drug interactions, warnings, reviews and patient …
dapoxetine 60 mg online
dapoxetine 30mg dapoxetine 60 mg online order Priligy