ارسال پیامک تکی و گروهی در آینده

54 bxa59w m ارسال پیامک تکی و گروهی در آینده

 شما می خواهید اس ام اس هایی را در روز سه شنبه سه ماه آینده ، ساعت ۱۱:۳۰ صبح به شخصی یا اشخاصی ارسال نمایید ،ریال نگران نباشید .پنل ارسال اس ام اس شرکت پویا پیام به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد ، با یک تیک ساده شما می توانید به سادگی پیامک هایی را برای ارسال در آینده آماده نمایید . سامانه پیام کوتاه شرکت سپاهان ، موتور زمان بند همیشه بیداری دارد که گوش به فرمان دستورات شما ، همیشه فعال خواهد بود حتی برای زمانی که شما دسترسی به سیستم ندارید.

ارسال اس ام اس به صورت دوره ای

 از امکانات ویژه پنل ارسال اس ام اس پویا پیام ، ارسال پیامک به صورت دوره ای می باشد .بدین صورت که پیام های شما به صورت اتوماتیک در بازه های زمانی دقیقه ای ، ساعتی ، روزانه ، ماهانه ارسال خواهد شد . به عنوان مثال بانک برای یادآوری موعد پرداخت اقساط ، پیامی جهت اعلام این  مطلب به صورت ماهیانه ارسال خواهد نمود.

ارسال پیامک در سر رسید تولد

 این ویژگی از پنل ارسال sms شرکت سپویا پیام این امکان را به شما میدهد تا سیستم به صورت اتوماتیک در سررسید تولد مخاطبین وارد شده در دفتر تلفن ، پیام تبریک ارسال نمایید. بدین منظور باید در دفترچه تلفن خود ، تاریخ تولد مخاطبین حتما وارد شده باشد.

ارسال sms از قالب متن پویا

 این امکان در جهت ارسال پیام با متن پویا در زمان دلخواه طراحی شده است . بدین صورت که می توان قالب متنی آماده نمود و برای گروه دلخواه تنظیم نمایید تا متن شما به صورت پویا با قالبی متفاوت ارسال شود. همچنین از قالب متن تعریف شده می توان در منشی پویا نیز استفاده نمود و در صورت ارسال کلمات کلیدی از سوی کاربر ، پیام ارسالی در قالب پویا از سوی سیستم برگشت شود.

ارسال پیامک از لیست

یکی از امکانات منحصر به فرد خدمات پیام کوتاه پویا پیام ارسال پیام از لیست می باشد . بدین صورت که لیست تعریف شده در قسمت مدیریت لیست ها را جهت ارسال پیام ، به سیستم معرفی می نمایید . به عنوان مثال شرکت بیمه لیستی تعریف می نماید که شامل فیلد های نام ، نام خانوادگی ، تاریخ غیر فعال شدن بیمه نامه و شماره بیمه نامه می باشد . حال سیستم به صورت اتوماتیک در سر رسید انقضا بیمه نامه ها متنی به شکل زیر را برای مخاطبین پیامک ارسال می نماید :

آقای علی احمدی ، بیمه نامه شما به شماره ۱۴۴۷۷۱۳۰۷ در تاریخ ۱۵/۳/۱۳۹۱ به اتمام می رسد . لطفا جهت تمدید ، اقدامات لازم را به عمل آورید . با تشکر

average cost of zyban order bupropion
amoxil generic name uk amoxil without prescription buy amoxil online cheap
can i buy amoxicillin online in uk
3 oct 2013 … buying medicine atarax (hydroxyzine) 25 mg cheap atarax
Atarax Mg, Atarax Tablets 25mg, Atarax 25 Mg Tablet, Hydroxyzine 25, Hydroxyzine 25mg, Buy Hydroxyzine Online, Cheap Hydroxyzine.
dapoxetine research chemical
dapoxetine 60 buy dapoxetine online australia buy dapoxetine online