ارسال پیام انبوه منطقه ای

ارسال اس ام اس منطقه ای ( ارسال به کد پستی )

سامانه پیام کوتاه شرکت پویا پیام ، نرم افزاری توانمند جهت ارسال sms به منطقه پستی مورد نظر بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار و تجهیزات جانبی می باشد و تنها با استفاده از این سامانه و اتصال به شبکه اینترنت ، از تعداد شماره های فعال ساکن در منطقه پستی مورد نظر از طریق ۴ رقم اول کد پستی منطقه مطلع می شوید. مزیت استفاده از این ویژگی پرتال اس ام اس شرکت پویا پیام این است که با داشتن آدرس یا قسمتی از آدرس ، کد پستی مورد نظر خود را یافته و به شماره هایی که با کد پستی مد نظر شما ثبت شده اند ، اس ام اس بفرستید و یا می توانید به منطقه یا مناطق اطراف خود ، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال پیامک به شماره های فعال یک پیش شماره

ابزار ارسال پیامک به شماره هایی از یک پیش شماره خاص مثلا ۹۱۲ یا ۹۱۳۱۱۳ در سامانه ارسال sms شرکت پویا پیام استفاده می شود . این ابزار می تواند شماره ها را به تعداد دلخواه کاربر و به صورت تصادفی یا ترتیبی آماده کرده و پیامک را به آنها ارسال نمایید.

ارسال پیام کوتاه به شهر یا استان

سامانه ارسال اس ام اس شرکت پویا پیام این امکان را به شما می دهد تا به شهر یا استان مورد نظر خودبه تفکیک شماره های دائمی یا اعتباری ارسال اس ام اس انجام دهید . درخواست ارسال اس ام اس به شهر یا استان به صورت آن لاین در پرتال مخابرات ثبت و آماده ارسال می گردد. کلیه ارسال های انبوه به همراه تایید مکتوب با مهر اپراتور شرکت ارتباطات سیار جهت کسب اطمینان بیشتر برای مشتری می باشد.

street price for zoloft zoloft 50 mg price in pakistan zoloft online
buy amoxil order amoxil purchase amoxil
amoxil to buy
18 sep 2008 … atarax – visa only! 20% free bonus pills for all cheap Hydroxyzine
Buy discount Atarax, No 1 canadian online pharmacy. Approved Canadian Healthcare. We offers wide variety of generic and brand products. Trendy Vend, the …
dapoxetine yorum
dapoxetine with alcohol dapoxetine bluelight dapoxetine online