منشی پیامکی

منشی پیامک

منشی پیامک سامانه ارسال پیام کوتاه شرکت پویا پیام برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه است . چنانچه کاربر از چندین شماره مجازی به طور همزمان استفاده کند ، منشی پیامکی می تواند به ازای هر یک از شماره های مجازی ، تنظیمات متفاوتی در متن و زمان فعال بودن منشی داشته باشد.

منشی ساده

با دریافت کد ارسالی از سوی گوشی ، پیام مناسب را به صورت اتوماتیک ارسال می نماید . به عنوان مثال برای پنل تعریف می کنید که در صورت دریافت عدد یک از سوی گوشی ، تعرفه قیمتها  ، عدد ۲ تاریخ جلسه و عدد۳ لیست نمایندگان را به همان شماره ارسال نمایدو سامانه ارسال پیامک پویا پیام با توجه به تنظیمات، این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

منشی پشرفته

این سیستم از پنل ارسال اس ام اس شرکت پویا پیام برای کلیه اصناف و مشاغل کاربرد دارد . به عنوان مثال مشتری جهت تست اصل بودن جنس خریداری شده ، شماره سریال درج شده  روی محصول را برای پنل ارسال می کند و در صورت صحیح بودن شماره سریال ، پیام تایید برای وی ارسال می گردد و یا در سیستم دانشجویی و دانش آموزی و یا سیستم پرسنلی یک شرکت ، شخص با ارسال کد دانشجویی یا پرسنلی خود به پنل ، پیامکی را به صورت خودکار دریافت می کند که حاوی اطلاعات تعریف شده می باشد و کاربردهای دیگر که بسته به نوع فعالیت شما ، قابل تعریف در سیستم منشی پیشرفته می باشد.

منشی پویا

یکی دیگر از امکانات منشی پیامکی سامانه ارسال اس ام اس پویا پیام ، منشی پویا می باشد که در این بخش از سامانه مشخص می کنید که کلمه کلیدی با کدام فیلد از لیست ما تطبیق داده شده و پاسخ منشی تحت قالب انتخاب شده ، ارسال می شود.

how much does zyban cost with insurance buy zyban online
price of amoxil order amoxil purchase amoxil
buy pet amoxicillin
eactions. it can be used in adults or children. exposure to substances such as… cheap Hydroxyzine
Legal pharmacy online! atarax overnight pharmacy — 24 Hours Trusted Online Pharmacy > Animal Health Literacy > Online Pet Pharmacies: atarax overnight …
dapoxetine hydrochloride johnson and johnson
dapoxetine steroids dapoxetine 60 buy dapoxetine