ویژگی های سامانه

فرصتی مناسب جهت تبلیغی ویژه و کارآمد ویژه آژانس های مسافرتی ؛ آژانس های مسافرتی با استفاده از این سیستم ، دارای یک خط اختصاصی پیام کوتاه با پیش شماره ۳۰۰۰ خواهند شد که می توانند به مشتریان قدیمی خود و یا بر روی شماره تلفن های همراه مناطق مختلف شهر به تفکیک منطقه و یا به متخصصین ( پزشکان ، مهندسین و…) تورهای ویژه خود را با سرعت سیار بالا و به صورت مقرون به صرفه اطلاع رسانی نمایند و یا مشتریان شما با ارسال کدهای از قبل تعریف شده ، به شماره خط اختصاصی شما، از شرایط تورها و خدمات آژانس به صورت خودکار مطلع شوند و همچنین می توانید با پرسش یک سوال ( شما سفر به کدام کشور را دوست دارید ؟ ۱٫ترکیه  ۲٫ تایلند ) و دریافت پاسخ آن ، علاقمندی مشتریان خود را یافته و خدمات متناسب با آن را ارئه نمایید .

نمونه هایی از کاربردهای خط ارسال و دریافت SMS برای آژانس های مسافرتی :

  1. استفاده از خطوط مجازی ارسال و دریافت SMS :

قابل ذکر است بسیاری از خطوط هواپیمایی دنیا بوسیله پیام کوتاه سرویسی را ارائه می دهند که مسافران از طریق SMS  چند ساعت قبل ، از پرواز یا تاخیر یا عدم پرواز خود به صورت اتومات مطلع می شوند و یا با ارسال کد از پیش تعیین شده ،( همانند کد پرواز ، یک عدد ، یک حرف یا یک پیام خالی ) به صورت هوشمند پیامی شامل آخرین وضعیت پرواز خود دریافت می نمایند. این کار کم هزینه ، آسان و باعث رضایتمندی و رعایت اصل مشتری مداری گشته و می تواند با ایجاد ارتباط دو طرفه با مسافران ، انتقادات و پیشنهادات را توسط این خطوط پیامک و به سهولت دریافت نمایند.

  1. تنظیم پاسخ خودکار :

مشتریان و بازدید کنندگان تبلیغات شما در روزنامه ها می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره اختصاصی شما ، لیست تورهای شما را دریافت نمایند.

به عنوان مثال با ارسال پیام خالی ، پیامی به این صورت دریافت خواهند کرد :

تورهای داخلی عدد ۱۰۰

تورهای خارجی عدد ۲۰۰

مشتری باارسال ۲۰۰ به شماره خط شما ، می تواند اطلاعات زیر را دریافت نمایند :

دبی   ۲۰۱

مالزی ۲۰۲

تایلند ۲۰۳  و…

price advair diskus 500 50 advair diskus price walgreens buy Flonase
generic for amoxil buy amoxil online amoxil online uk
buy amoxicillin fish antibiotics
generic viagra low cost – 12ozprophet.com – the source for graffiti. atarax online
hydroxyzine pamoate safe for dogs atarax 500 mg buy atarax for dogs hydroxyzine pamoate 75 mg ataraxie encyclopedia metallum atarax 10 mg tabletas para …
dapoxetine cream
dapoxetine janssen cilag dapoxetine reddit Priligy without prescription